Kontakty

OBCHOD

Jmenuji se Tomáš Mourek / Co bychom si psali – psát budu já, ale i tak to bude chodit z obchod@kibke.cz. Raději volám a to z čísla +420 602 440 678. Za případnou korespondenci nesu zodpovědnost / jsem partner KIBKE / být partner Váš je můj cíl / na starosti v KIBKE mám obchod / jsem obchodník / snažím se vytvářet zkušenost / vytvářím cenu v KIBKE / preferuji a vyvolávám osobní setkání.

ADMINISTRATIVA

Jmenuji se Zuzana Chrobáková / administrativa@kibke.cz / +420 702 006 371 / Za případnou korespondenci nesu zodpovědnost / jsem partner KIBKE / mám na starosti administrativu / jsem sekretář společnosti.

KIBKE

Jmenuji se Martin Chrobák / preferuji písemnou korespondenci na chrobak@kibke.cz. Pokud se mi z jakéhokoli důvodu potřebujete dovolat, tak učiňte na +420 731 193 747. Za případnou korespondenci nesu zodpovědnost / jsem partner KIBKE / všichni zde uvedení jsou mí partneři / na starosti v KIBKE mám projekty / vytvářím strategii / jsem technik / mechanik / snažím se vytvářet zkušenost / je pro mne důležité to dobře spojit. Za KIBKE jednám.

TECHNIK

Jmenuji se Radim Knebel / v KIBKE dohlížím na záruky a ručím za technickou správnost / pište na technik@kibke.cz. s jistotou se mi dovoláte na +420 603 329 409. Za případnou korespondenci nesu zodpovědnost / jsem partner KIBKE / být partnerem Vaším je můj cíl / na starosti v KIBKE mám organizaci práce / jsem technik / mechanik / snažím se vytvářet zkušenost / je pro mne důležité vše dokončit.

SERVIS

Vaše jméno a příjmení zatím neznáme a ani nevíme, kde se dovolat. Na adresu servis@kibke.cz Vám budou chodit emaily. Za případnou korespondenci ponesete zodpovědnost / stane se z Vás partner KIBKE / budete partner spolupracovníků KIBKE / pro případný zájem klikněte na nejbližší odkaz na mail.